Toen ik mijn 2023 Bolt EV nieuw in 2023 kreeg, zat er een plastic zak bij het afgebeelde plastic onderdeel. Enig idee wat dit onderdeel is en of ik het moet bewaren?
Aha! Dat is het! Ik heb geen idee hoe het bij al mijn auto-opnames terecht is gekomen. Goed dat ik het niet nodig heb gehad voor de bonprinter. Bedankt!Het is een papiergeleider voor een kassamachine.
Het is een omgekeerd uitlaatdemperlager. Misschien heb je een van die zeldzame ICE Bolts! 🤣🤣🤣Toen ik mijn 2023 Bolt EV nieuw in 2023 kreeg, zat er een plastic zak bij met het afgebeelde plastic onderdeel. Enig idee wat dit onderdeel is en of ik het moet bewaren? View attachment 75174
Nieuwe zijn van koolstofvezel.Het is een omgekeerd uitlaatdemperlager. Misschien heb je een van die zeldzame ICE-bouten! 🤣🤣🤣
Trouwens... horen omgekeerde uitlaatdemperlagers niet verchroomd te zijn? 😉